Plazma Kesme Yazılımı

      Mekanize kesim uygulamalarında, kesme makinesinin programlanmasında plazma kesme yazılımı kullanılır. Üreticilerin CAD/CAM yerleştirme yazılımı olarak bilinen yazılımlar kullanırlar.

      Plazmaya yönelik bazı CAD/CAM yerleştirme yazılımı türleri plazma kesme işlemini her yönüyle kontrol etme ve otomatik olarak ayarlama özelliklerine sahiptir. Örneğin, PMX 2000, CAMDuct, Metalix gibi yazılımlar yaygın kullanılır. Bunların tümünün amacı makine operatörünün işini kolaylaştırmak ve verimliliği artırmaktır.

      Plazma siyah sac, karbon çelik, paslanmaz çelik, alüminyum, bakır, pirinç ve diğer metalleri içeren geniş bir iletken malzeme çeşitliliğinde kesim yapılması için manuel ve mekanize sistemlerin her ikisinde de kullanılır.

      Endüstriler ve pazarlar şunları içerir: Tarım ve çiftçilik, Gemi imalatı, İnşaat ekipmanları, Boru ve boru hatları, Enerji, Madencilik, Çelik hizmeti merkezleri, HVAC ve makine üretimi, Genel fabrikasyon ve sipariş atölyesi işleri, Sanat, pano ve süsleme, Otomotiv restorasyonu, Resmi bina inşaatı, Genel inşaat vb…

      Nev Teknoloji olarak istediğiniz boyutlarda ve kesim kabiliyetinde CNC Plazma Kesim Tezgahları üretmekteyiz. Sağlam, estetik ve amacına uygun tasarımlarla; yüksek hassasiyetli kesimler yapabileceğiniz CNC Plazma tezgahlar iki yıllık garantisiyle vazgeçilmez yardımcınız olacaktır. HVAC CNC Plazmalar haricinde Pro serisi CNC Plazma Makinalarımız ile her sektöre uygun tezgahlar üretiyoruz. Özel tasarım CNC plazma tezgahlar ile özelleşmiş işleriniz için kusursuz makinalar üretiyoruz. Nev Teknoloji olarak her zaman daha iyisi için çalışıyoruz. CNC Plazma Kesim Tezgâh Fiyatı için bizimle irtibata geçin. Sizin için her zaman daha iyisi: NEV TEKNOLOJİ

      

 
CNC Plazma nev teknoloji

HVAC CNC Plazma

Havalandırma firmaları için tasarlanan plazma makinaları rulo şeklinde sacları kesim için özelleşmiştir. Rulo şeklindeki sac uygun boyutta kesildikten sonra tezgah üzerine konulduğunda bombe şeklinde bulunur ve tam olarak düz olarak bulunmamaktadır.

Detaylı Bilgi
CNC Plazma nev teknoloji

Pro CNC Plazma

Nev Teknoloji olarak ürettiğimiz özel tasarım CNC plazma makinaları ile işletmenize yönelik özelleşmiş makinalar ile işletmenize yönelik çözümler sunuyoruz. Gerek farklı boyutlarda, gerekse özelleşmiş eksen tasarımları ile hayallerinizi gerçekleştiriyoruz.

Detaylı Bilgi
CNC Plazma nev teknoloji

Özel Tasarım CNC Plazma

Nev Teknoloji olarak ürettiğimiz endüstriyel döner robotları, konveyör sistemler, döner taşıma sistemleri ve diğer yardımcı ekipmanlar ile en iyiye birlikte ulaşıyoruz. Endüstriyel döner üretim hatlarının olmazsa olmazı endüstriyel döner robotlarıdır.

Detaylı Bilgi