CNC Plazma Hakkında


      Sac, Paslanmaz Çelik, Alüminyum, Prinç, Bakır, Gümüş ve Titanyum gibi iletken metalleri ve ürünleri imalat resimlerine uygun olarak plazma kesim yöntemi ile kesen kişidir. CNC Plazma Kesim Operatörü; işletmenin genel çalışma prensipleri doğrultusunda, araç, gereç ve ekipmanları etkin bir şekilde kullanarak, işçi sağlığı, iş güvenliği ve çevre koruma düzenlemelerine ve mesleğin verimlilik ve kalite gereklerine uygun olarak:

      Kesilecek malzemeyi tezgâha yerleştirmek, Kesime uygunluğu için malzemenin kalınlığını, kaplama kalınlığını ve yüzey pürüzlülüğünü ve dalgasını kontrol etmek, imalata uygun olarak markalama yapılacak yüzeyi hazırlamak, İş parçasını imalat resmine uygun olarak markalama yapmak, Lazer, plazma kesim makinesi için parametrelerin seçimini yapmak, Plazma kesme tezgahında seçtiği parametreye uygun nozulun, koruma zırhının ve elektrodun torca takılmasını sağlamak, Plazma kesme tezgahında malzemenin kalınlığına göre ilgili tablodan akım değerini, torç yüksekliğini ve kesim gaz basıncını seçmek, Kesilecek malzemenin referans konumunu ayarlamak, Kesilecek malzemenin ebatlarını girmek, Lazer ve plazma kesme tezgâhında kesim işlemi yapmak, Kesilen ilk parçanın imalat resmindeki ölçülere uygunluğunu kontrol etmek, Ölçüm sonuçlarına göre, makinenin ayarlarını yapmak, Kesim süresince kesimi gözlemler problem olduğunda müdahale etmek vb. görev ve işlemleri yerine getirir.

      Nev Teknoloji olarak istediğiniz boyutlarda ve kesim kabiliyetinde CNC Plazma Kesim Tezgahları üretmekteyiz. Sağlam, estetik ve amacına uygun tasarımlarla; yüksek hassasiyetli kesimler yapabileceğiniz CNC Plazma tezgahlar iki yıllık garantisiyle vazgeçilmez yardımcınız olacaktır. HVAC CNC Plazmalar haricinde Pro serisi CNC Plazma Makinalarımız ile her sektöre uygun tezgahlar üretiyoruz. Özel tasarım CNC plazma tezgahlar ile özelleşmiş işleriniz için kusursuz makinalar üretiyoruz. Nev Teknoloji olarak her zaman daha iyisi için çalışıyoruz. CNC Plazma Kesim Tezgâh Fiyatı için bizimle irtibata geçin. Sizin için her zaman daha iyisi: NEV TEKNOLOJİ

      

 
CNC Plazma nev teknoloji

HVAC CNC Plazma

Havalandırma firmaları için tasarlanan plazma makinaları rulo şeklinde sacları kesim için özelleşmiştir. Rulo şeklindeki sac uygun boyutta kesildikten sonra tezgah üzerine konulduğunda bombe şeklinde bulunur ve tam olarak düz olarak bulunmamaktadır.

Detaylı Bilgi
CNC Plazma nev teknoloji

Pro CNC Plazma

Nev Teknoloji olarak ürettiğimiz özel tasarım CNC plazma makinaları ile işletmenize yönelik özelleşmiş makinalar ile işletmenize yönelik çözümler sunuyoruz. Gerek farklı boyutlarda, gerekse özelleşmiş eksen tasarımları ile hayallerinizi gerçekleştiriyoruz.

Detaylı Bilgi
CNC Plazma nev teknoloji

Özel Tasarım CNC Plazma

Nev Teknoloji olarak ürettiğimiz endüstriyel döner robotları, konveyör sistemler, döner taşıma sistemleri ve diğer yardımcı ekipmanlar ile en iyiye birlikte ulaşıyoruz. Endüstriyel döner üretim hatlarının olmazsa olmazı endüstriyel döner robotlarıdır.

Detaylı Bilgi