CNC Plazma Montaj ve Kurulum


      CNC plazma montaj ve kurulum hizmetini ücretsiz olarak vermekteyiz. Makine kurulumunda sistemin teraziye alımı çok önemlidir. Makina teraziye alınarak sorunsuz çalışması sağlanmalıdır. CNC plazma tezgahının havalandırma sistemi uygun olarak yapılmalı ve kesim sırasında oluşan gaz ve dumanın dışarıya tahliyesi sağlanmalıdır.

      CNC plazma makinasının şasesine yapılan topraklama sistemin çalışması için önem arz etmektedir. Ayrıca makine çevresinde dört bir yanda uygun boşluklar olmalıdır. Sac yükleme ve kesilen parçaların indirilirken gerekli hareket alanının bulunması zaruridir.

      Nev teknoloji olarak her zaman daha iyisi için çalışıyoruz. CNC Plazma fiyatı için bizimle irtibata geçin.

        

 
CNC Plazma nev teknoloji

HVAC CNC Plazma

Havalandırma firmaları için tasarlanan plazma makinaları rulo şeklinde sacları kesim için özelleşmiştir. Rulo şeklindeki sac uygun boyutta kesildikten sonra tezgah üzerine konulduğunda bombe şeklinde bulunur ve tam olarak düz olarak bulunmamaktadır.

Detaylı Bilgi
CNC Plazma nev teknoloji

Pro CNC Plazma

Nev Teknoloji olarak ürettiğimiz özel tasarım CNC plazma makinaları ile işletmenize yönelik özelleşmiş makinalar ile işletmenize yönelik çözümler sunuyoruz. Gerek farklı boyutlarda, gerekse özelleşmiş eksen tasarımları ile hayallerinizi gerçekleştiriyoruz.

Detaylı Bilgi
CNC Plazma nev teknoloji

Özel Tasarım CNC Plazma

Nev Teknoloji olarak ürettiğimiz endüstriyel döner robotları, konveyör sistemler, döner taşıma sistemleri ve diğer yardımcı ekipmanlar ile en iyiye birlikte ulaşıyoruz. Endüstriyel döner üretim hatlarının olmazsa olmazı endüstriyel döner robotlarıdır.

Detaylı Bilgi