CNC Plazma Eğitim Hizmetleri


      CNC plazma kesim tezgahlarını kullanabilmek için iki farklı program bilinmelidir. Birincisi kesilecek ürünün çizimini yapabileceğiniz programdır. İkincisi ise plazma tezgahını kullanımı ve kesimi başlatmak için kullanılan programdır.

      Programlar haricinde CNC plazma için bakım ve onarımı için basit düzeyde bilgilere sahip olmak kesintisiz olarak makineyi çalıştırmak için önemlidir. Kesilen sac kalınlığına göre plazma güç ünitesinin akım ayarının uygun konuma getirilmesi gibi önemli noktalar bulunmaktadır. Kesim sonrasında çıkan gazın tahliyesi, gerekli topraklamanın önemi gibi konularda eğitimin başlıca konularıdır.

      Nev teknoloji olarak her zaman daha iyisi için çalışıyoruz. CNC Plazma fiyatı için bizimle irtibata geçin.

        

 
CNC Plazma nev teknoloji

HVAC CNC Plazma

Havalandırma firmaları için tasarlanan plazma makinaları rulo şeklinde sacları kesim için özelleşmiştir. Rulo şeklindeki sac uygun boyutta kesildikten sonra tezgah üzerine konulduğunda bombe şeklinde bulunur ve tam olarak düz olarak bulunmamaktadır.

Detaylı Bilgi
CNC Plazma nev teknoloji

Pro CNC Plazma

Nev Teknoloji olarak ürettiğimiz özel tasarım CNC plazma makinaları ile işletmenize yönelik özelleşmiş makinalar ile işletmenize yönelik çözümler sunuyoruz. Gerek farklı boyutlarda, gerekse özelleşmiş eksen tasarımları ile hayallerinizi gerçekleştiriyoruz.

Detaylı Bilgi
CNC Plazma nev teknoloji

Özel Tasarım CNC Plazma

Nev Teknoloji olarak ürettiğimiz endüstriyel döner robotları, konveyör sistemler, döner taşıma sistemleri ve diğer yardımcı ekipmanlar ile en iyiye birlikte ulaşıyoruz. Endüstriyel döner üretim hatlarının olmazsa olmazı endüstriyel döner robotlarıdır.

Detaylı Bilgi