CNC Plazma Tamir Hizmetleri


      CNC plazma kesicilere tamir bakım ve servis hizmeti vermekteyiz. CNC plazma kesicilerde kullanılan motor ve sürücülerin tamiri elektronik aksamların bakımı tamiri ve yazılımla ilgili sorunlar tarafımızdan çok hızlı bir şekilde giderilmektedir.

      CNC plazma makinasında oluşabilecek yedek parça arızalarında, tamiri mümkün ise uzman ekibimiz tarafından onarılarak, test edildikten sonra kesimlerinize devam edebilirsiniz. Makineniz için ihtiyacınız olan her şeyi sağlıyoruz. Kendi alanında uzman servis mühendislerimiz size memnuniyetle yardımcı olacaktır.

      Teknik servis departmanımız, tüm sorularınızı cevaplamaya ve hizmet vermeye hazırdır. Hızlı ve güvenilir servis desteği, iyi eğitimli servis mühendislerimiz ve kusursuz hizmet anlayışımız ile her zaman yanınızdayız. Tüketicilerimizin ürün tercih etme aşamasında etkin olan önemli faktörlerden biri de firmamızın satış sonrasında müşterilerine sunmuş olduğu servis hizmetidir.

      Nev teknoloji olarak her zaman daha iyisi için çalışıyoruz. CNC Plazma fiyatı için bizimle irtibata geçin. Sizin için her zaman daha iyisi: NEV TEKNOLOJİ

        

 
CNC Plazma nev teknoloji

HVAC CNC Plazma

Havalandırma firmaları için tasarlanan plazma makinaları rulo şeklinde sacları kesim için özelleşmiştir. Rulo şeklindeki sac uygun boyutta kesildikten sonra tezgah üzerine konulduğunda bombe şeklinde bulunur ve tam olarak düz olarak bulunmamaktadır.

Detaylı Bilgi
CNC Plazma nev teknoloji

Pro CNC Plazma

Nev Teknoloji olarak ürettiğimiz özel tasarım CNC plazma makinaları ile işletmenize yönelik özelleşmiş makinalar ile işletmenize yönelik çözümler sunuyoruz. Gerek farklı boyutlarda, gerekse özelleşmiş eksen tasarımları ile hayallerinizi gerçekleştiriyoruz.

Detaylı Bilgi
CNC Plazma nev teknoloji

Özel Tasarım CNC Plazma

Nev Teknoloji olarak ürettiğimiz endüstriyel döner robotları, konveyör sistemler, döner taşıma sistemleri ve diğer yardımcı ekipmanlar ile en iyiye birlikte ulaşıyoruz. Endüstriyel döner üretim hatlarının olmazsa olmazı endüstriyel döner robotlarıdır.

Detaylı Bilgi