CNC Plazma Bakım


      Gündelik kullanımda problemsiz bir kesim gerçekleştirmek için kaliteli bir kesici takım kullanmak kadar önemlidir. Gözlemlenen problemler çok basit sebeplerden dolayı oluşmaktadır. Bunların başında da temizlik ve yağlamanın ihmal edilmesi birinci sırada gelmekte, kullanıcıya kaybedilmiş zaman, ziyan olmuş malzeme yüzünden beklenmedik maliyetler getirmektedir. Oysaki bu olumsuzluklardan korunmak oldukça sabittir. Koruyucu bakımın işlemler sıralamasını belirtmek gerekirse yapılması gerekenler şu şekilde sıralanabilir. Güne başlarken kesimden önce yapılması tavsiye edilir.

      - Makinenizin fişini çekin.
      - Basınçlı hava ile yakın mesafeden olmamak şartı ile toz ve kırıntıları temizleyin.
      - Temizlik işlemine başlarken kesici takımı çıkartınız.
      - Pens, pens kapağı ve pens yatağı basınçlı hava ile temizlenmeli ardından WD40 ile yağlanmalıdır.
      - Motor sürücüler üzerindeki soketlerin tam olarak yerleştiğini el ile kontrol ediniz.
      - Genel kablo bağlantı kontrolü yapınız.
      - Vidalı mil uç yataklama rulmanları ve montaj cıvatalarını kontrol ediniz.
      - Kaplin pozisyonları ve kaplin boşlukları kontrolü yapınız.

      Nev Teknoloji olarak istediğiniz boyutlarda ve kesim kabiliyetinde CNC Plazma Kesim Tezgahları üretmekteyiz. Sağlam, estetik ve amacına uygun tasarımlarla; yüksek hassasiyetli kesimler yapabileceğiniz CNC Plazma tezgahlar iki yıllık garantisiyle vazgeçilmez yardımcınız olacaktır. HVAC CNC Plazmalar haricinde Pro serisi CNC Plazma Makinalarımız ile her sektöre uygun tezgahlar üretiyoruz. Özel tasarım CNC plazma tezgahlar ile özelleşmiş işleriniz için kusursuz makinalar üretiyoruz. Nev Teknoloji olarak her zaman daha iyisi için çalışıyoruz. CNC Plazma Kesim Tezgâh Fiyatı için bizimle irtibata geçin. Sizin için her zaman daha iyisi: NEV TEKNOLOJİ

      

 
CNC Plazma nev teknoloji

HVAC CNC Plazma

Havalandırma firmaları için tasarlanan plazma makinaları rulo şeklinde sacları kesim için özelleşmiştir. Rulo şeklindeki sac uygun boyutta kesildikten sonra tezgah üzerine konulduğunda bombe şeklinde bulunur ve tam olarak düz olarak bulunmamaktadır.

Detaylı Bilgi
CNC Plazma nev teknoloji

Pro CNC Plazma

Nev Teknoloji olarak ürettiğimiz özel tasarım CNC plazma makinaları ile işletmenize yönelik özelleşmiş makinalar ile işletmenize yönelik çözümler sunuyoruz. Gerek farklı boyutlarda, gerekse özelleşmiş eksen tasarımları ile hayallerinizi gerçekleştiriyoruz.

Detaylı Bilgi
CNC Plazma nev teknoloji

Özel Tasarım CNC Plazma

Nev Teknoloji olarak ürettiğimiz endüstriyel döner robotları, konveyör sistemler, döner taşıma sistemleri ve diğer yardımcı ekipmanlar ile en iyiye birlikte ulaşıyoruz. Endüstriyel döner üretim hatlarının olmazsa olmazı endüstriyel döner robotlarıdır.

Detaylı Bilgi