CNC Plazma Fiyatları


      Basınçlı hava doğru akım güç kaynağı ile iyonize edilerek plazma haline getirilir ve iletken malzemelerde kesme işlemi gerçekleştirilir. Buna ise CNC plazma kesim denilir. Plazma kesim işleminde bazı unsurlar gereklidir. Bunlar: güç kaynağı, uygun tipte torç ve sürekli sabit basınçlı hava. Plazma kesim işleminin en büyük avantajı tüm iletken metallerde uygulanabilir olmasıdır. Plazma kesme yalnızca kesim amacı ile değil teknolojisi sayesinde oluk açma işinde de kullanılabilir.

      Rekabet koşulları altında gerçekleştirilen imalatlar firmaları ekonomik hizmet verme anlayışına zorlayan önemli bir unsurdur. Maliyetleri etkileyen unsurların üretim kalitesi, üretim hızı, fire maliyetleri, işçilik giderleri, her daim ihtiyaç duyulan kesme memeleri, kesme gazlarının bedelleri ve yeniden işleme maliyetleri olduğu görülür.

      Düşük sarf malzeme maliyeti, yüksek verimlilik ve patlayıcı ile yanıcı gaz maliyetsiz CNC plazma kesim fiyatları rekabet koşulları da göz önüne alınarak ekonomik hizmet anlayışının konu alınmasını sağlayan önemli bir özelliktir. Tüm bu bilgiler ışığında plazma kesimlerin oksijenli kesimlere oranla daha pürüzsüz örnekler sergilediği görülebilir. Ayrıca açık havada dahi kullanılan plazma kesim makinaları daha verimli olarak kullanılabilmeye imkan tanır. Yalnızca sarf malzeme maliyeti verilen hizmetlerinde düşük maliyetlerle tüm metallerde gerçekleşmesini sağlar.

      CNC plazma fiyatları plazma jeneratörü, tezgah boyutları, kullanılan motorlar ve sarf malzemeler gibi birçok değişken sebebiyle değişiklik göstermektedir. Ayrıca firmanın verdiği teknik destek ve marka değeri plazma fiyatlarını etkilemektedir.

      Nev Teknoloji olarak istediğiniz boyutlarda ve kesim kabiliyetinde CNC Plazma Kesim Tezgahları üretmekteyiz. Sağlam, estetik ve amacına uygun tasarımlarla; yüksek hassasiyetli kesimler yapabileceğiniz CNC Plazma tezgahlar iki yıllık garantisiyle vazgeçilmez yardımcınız olacaktır. HVAC CNC Plazmalar haricinde Pro serisi CNC Plazma Makinalarımız ile her sektöre uygun tezgahlar üretiyoruz. Özel tasarım CNC plazma tezgahlar ile özelleşmiş işleriniz için kusursuz makinalar üretiyoruz. Nev Teknoloji olarak her zaman daha iyisi için çalışıyoruz. CNC Plazma Kesim Tezgâh Fiyatı için bizimle irtibata geçin. Sizin için her zaman daha iyisi: NEV TEKNOLOJİ

      

 
CNC Plazma nev teknoloji

HVAC CNC Plazma

Havalandırma firmaları için tasarlanan plazma makinaları rulo şeklinde sacları kesim için özelleşmiştir. Rulo şeklindeki sac uygun boyutta kesildikten sonra tezgah üzerine konulduğunda bombe şeklinde bulunur ve tam olarak düz olarak bulunmamaktadır.

Detaylı Bilgi
CNC Plazma nev teknoloji

Pro CNC Plazma

Nev Teknoloji olarak ürettiğimiz özel tasarım CNC plazma makinaları ile işletmenize yönelik özelleşmiş makinalar ile işletmenize yönelik çözümler sunuyoruz. Gerek farklı boyutlarda, gerekse özelleşmiş eksen tasarımları ile hayallerinizi gerçekleştiriyoruz.

Detaylı Bilgi
CNC Plazma nev teknoloji

Özel Tasarım CNC Plazma

Nev Teknoloji olarak ürettiğimiz endüstriyel döner robotları, konveyör sistemler, döner taşıma sistemleri ve diğer yardımcı ekipmanlar ile en iyiye birlikte ulaşıyoruz. Endüstriyel döner üretim hatlarının olmazsa olmazı endüstriyel döner robotlarıdır.

Detaylı Bilgi